٪۲۰ تخفیف ICDL ویژه ادارات استخدامی و دولتی

کد تخفیف : ICDL1400
ورود»
ثبت نام

لیست دوره های آموزش آنلاین

در بخش آموزش آنلاین می‌توانید بهترین آموزش آنلاین خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما استفاده از آموزش های آنلاین پیشنهادی مرکز آموزش هرمس است.

در بخش آموزش آنلاین میتوانید کلیه دوره های آموزشی آنلاین و مجازی را بیابید.آموزش آنلاین مدیریتی، مهندسی، معماری، هنری، ورزشی، زبان های خارجه، نرم افزاری و … مهم ترین شاخه های آموزشی می باشند.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یا مجازی یکی از محبوبترنی روش های آموزشی می باشد که میتوانید به صورت فایل های دانلودی یا پکیج های آموزشی که در قالب cd یا dvd برای شرکت کننده در دوره آموزش آنلاین ارسال میگردد

روش آموزش آنلاین

در این روش آموزش شما با انتخاب دوره آموزش آنلاین و طی کردن مراحل ثبت دوره در کمترین زمان میتوانید دوره آموزشی خود را ثبت کرده و درب منزل یا محل کار خوددریافت کنید.

بعد از دریافت دوره آموزش، پکیج آموزش را در دستگاه های اجرا کننده یا کامپیوتر اجرا کرده و آموزش را شروع خواهید کرد

زمان یادگیری آموزش آنلاین

زمان یادگیری آموزش آنلاین توسط خود شرکت کننده مشخص خواهد شد و میتوانید در طول روز ساعتی مشخص را برای خود تعیین کنید و از زمان خود با بهترین بازدهی استفاده کنید.

رفع اشکال دوره آموزش آنلاین

در این روش آموزش به دلیل اینکه کلیه مباحث از مقدماتی تا پیشرفته قرار گرفته شما در صورت یادنگرفتن مبحث فوق میتوانید به صورت دستی زمان آموزش را به عقب برده و مجدد آن قسمت را مشاهده و یادگیری کنید.