مدرک ICDL معتبر​

مدرک icdl استخدامی نیاز داری؟ ما بهت کمک می کنیم هرکجا هستی بدون نیاز به کامپیوتر با گوشی موبایل مدرک icdl معتبر فوری و غیرحضوری را ۱روزه بعد از آزمون آنلاین ICDL بصورت دیجیتال و PDF دریافت کنید. راستی! 3 بار هم فرصت آزمون داری 😊

گواهینامه پایان دوره+ صدور آنی

990,000 تومان

محتوای آموزش ICDL دانلودی

700,000 تومان

دسترسی سریع به قسمت های دریافت مدرک ICDL
اخذ مدرک icdl فوری

کاربرد مدرک icdl چیست ؟

خب، کاربرد مدرک icdl (مهارت هفتگانه کامپیوتر )
که شامل ۷ تخصص مهم شامل : ۱-مبانی رایانه ۲-ویندوز ۳-اینرتنت ۴-ورد ۵-اکسل ۶-پاورپوینت ۷- اکسس است مورد نیاز مدیران و کارمندان بوده و 
بیشتر برای استخدام نیاز است . ما میدونیم که چقدر این مدرک براتون مهمه! شما باید به اداره ثابت کنید که میتونید با کامپیوتر کار کنید. مدرک icdl برای استخدامی آموزش و پرورش، نیروی انتظامی،شرکت نفت،پتروشیمی، سردفتری، کانون وکلا، بانک و سایر ارگان ها و حتی مهاجرت مفید و کاربردی هستش.اگر برای دریافت مدرک icdl عجله دارید همین الان روی دکمه قرمز بزنید و شروع کنید. و بلافاصله پس از آزمون آنلاین بصورت آنی گواهینامه پایان دوره ۱۳۰ساعت استاندارد مدرک ICDL رو دریافت کنید 

اگر هنوز مطمئن نیستید تا آخر این صفحه با توضیحات تکمیلی همراه باشید

نحوه گرفتن مدرک icdl بصورت آنی و آنلاین

هرکجا هستیداز سراسر کشور با قیمت مناسب میتوانید در دوره “آی سی دی ال” آموزشگاه هرمس شرکت کنید.3 بار هم فرصت آزمون داری اگر هر ۳بار رو قبول نشدی بدون هزینه یک هفته بعد مجدد آزمون هات فعال میشه .زمان اجرای آزمون آنلاین دست خود شماست و پس از ثبت نام همون لحظه محتوای آموزش  قابل دانلوده و پخش آنلاین خواهد بود ،هر تایمی هم از شبانه روز که آماده بودی میتونی وارد پروفایلت بشی و آزمونو شروع کنی ۳ مرتبه آزمون رو میتونی هم زمان ،یا با فاصله در طول شبانه روز هفته انجام بدی ،کافیه یکبار نمره قبولی icdl بگیری و همون لحظه مدرک icdl دیجیتال PDF  رو میتونی مشاهده کنی و نسخه فیزیکی هم بصورت پیشتاز ارسال میشه به ادرسی که میخوایی فقط کافیه شروع کنی.

روش تشخیص مدرک icdl معتبر

دوستان لطفا توجه کنید! برخی موسسات هستند که مدعی مدرک icdl رایگان میشن. بعضی از از اون ها متاسفانه با وعده های دروغ، شما رو تشویق به خرید مدرک icdl می کنند. بعضی ها هم با تبلیغات میگن مدرک icdl ارزان میدیم! لطفا دقت کنید که سایت هایی که مدرک می فروشند توسط خود ادارات شناسایی می شوند و در استخدام دچار مشکل جدی و حتی حقوقی ممکنه بشید و آینده شغلیتون به خطر بیوفته. مدرک باید اصل، دارای بارکد معتبر و قابل استعلام باشه.

مدرک icdl برای بانک

مدرک icdl قابل ارائه به بانک

vokala

مدرک icdl قابل ارائه به کانون وکلا

مدرک ICDL برای اموزش و پرورش

مدرک icdl قابل ارائه به آموزش پرورش

مدرک استخدامی شرکت نفت و گاز

قابل ارائه به شرکت نفت و گاز

نمونه مدرک ICDL دیجتال و فیزیکی

نمونه مدرک icdl دیجیتال معتبر قابل استعلام

همان طور که مشاهده می کنید، مدرک معتبر icdl دارای شماره یکتا، بارکد قابل استعلام و مهر و امضای موسسه معتبر آی سی دی ال می باشد.

نمونه مدرک icdl دیجیتال و فوری قابل استعلام

نمونه مدرک icdl فیزیکی قابل استعلام پس از ارسال

پس از قبولی در آزمون مهارت ۷گانه و دریافت مدرک ICDL دیجتال مدرک بصورت فیزیکی مهر امضا شده اخذ میگردد و برای شما پیشتاز میگردد

نمونه مدرک آی سی دی ال icdl

ویدئو آموزش دریافت مدرک ICDL قدم به قدم

اگر مشاهده ویدئو زیر برای شما ممکن نیست، می توانید با حجم بسیار پایین به فایل صوتی (پادکست icdl) گوش بدهید. در این فایل صوتی، درباره نحوه ثبت نام و دریافت مدرک آی سی دی ال توضیح داده ایم.

در این ویدئو، به شما گام به گام می گوییم که چگونه مدرک ICDL بدون کلاس دریافت کنید. در این ویدئو توضیحات کامل و تصویری برای مسیر دریافت مدرک آی سی دی ال تقدیم حضور شما شده است. لطفا اگر وقت کافی ندارید، حتما این ویدئو راهنما را تماشا نمائید.

دریافت مدرک icdl بدون کلاس​ از هرمس

دریافت مدرک icdl بدون کلاس​ از هرمس

مرکز آموزش مجازی هرمس یکی از معتبرترین مراکز اخذ مدرک ICDL فوری در تهران و اصفهان بوده و به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش مهارت‌ های هفتگانه و ارائه مدرک icdl معتبر در کل کشور شناخته شده است. موسسه هرمس علاوه بر برگزاری دوره های آموزش کامل ICDL، دوره فشره ICDL را بصورت کاربردی و بازار کاری در کل کشور بصورت حضوری و مجازی برگزار می کند. برای دریافت مدرک icdl بدون کلاس و در هنگام ثبت نام گزینه نیاز به محتوای آموزش را بردارید. در ادامه به سرفصل های آموزش ICDL توجه کنید. از موضوعات زیر برای مطالعه بخش های مختلف این مقاله آموزشی بهره ببرید. 

وقتشهشروع کنی!
شرکت کننده آموزش icdl تاکنون!
300

مدرک ICDL مورد تایید چه مراکزی می باشد؟

تاکنون اکثریت افراد ثبت نام شده دوره مهارت هفتگانه و مدرک icdl را برای مراکز دولتی و استخدامی نیاز داشته و با توجه به مراکز نام برده در زیر می توانید بعد از شرکت در دروه مدرک icdl پایان دوره خود را ارائه دهید. برای نمونه:
 • پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای
 • قوه قضاییه و شورای حل اختلاف
 • آموزش و پرورش
 • شرکت نفت و گاز
 • شرکتهای بیمه
 • بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
 • حکم سردفتری و دفتر یاری
 • شهرداری ها
 • بیمارستان ها
 • ادارات برق
 • کلیه شرکت های دولتی و خصوصی
 • تامین اجتماعی
 • بهداشت
 • نیروی انتظامی
 • مخابرات
 • دانشگاه ها
 • و…

نمونه نامه استعلام کتبی مدرک icdl برای اداره ها:

علاوه بر مدرک قابل استعلام دیجیتال که به صورت آنی تقدیم شما می شود و مدرک ICDL فیزیکی که ظرف 48 ساعت به آدرس شما ارسال می شود، با این حال، اگر سازمان مورد نظر شما از ما نامه بخواهد، ما به صورت کتبی برای سازمان مورد نظر شما نامه استعلام مدرک icdl ارسال خواهیم کرد. پس، از این بابت خیالتان راحت باشد. 

مدرک ICDL چیست؟

مدرک ICDL مخفف International Computer Driving License گواهینامه بین‌المللی هدایت کامپیوتر است. قبلا با نام ECDL شناخته می شد. این مدرک توسط بنیاد ICDL پشتیبانی می شود. (تلفظ فارسی: آی-سی-دی-ال) در سال 1995 توسط شورای انفورماتیک اروپا CEPIS توسعه یافت. این گواهینامه مهارت هفت گانه توسط کمسیون اروپا ESDIS در 1997 توصیه شد. همچنین  میتوانید از اینجا مقالعه ICDL چیست را مطالعه کنید.

نمونه مدرک آی سی دی ال icdl

همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید و با احراز حویت بصورت آنی مدرک ICDL را دریافت کنید

مدرک icdl فوری و غیر حضوری

دوره آموزش icdl حضوری 7 گانه کامپیوتر، یکی از محبوب ترین دوره های برگزار شده در مرکز آموزش هرمس می باشد. اما همواره افرادی هستند که به دلیل کمبود زمان کافی، شرایط حضور در کلاس ها را ندارند. ولی نیاز مبرم به مدرک ICDL معتبر دارند. باید اعلام کنیم که مرکز آموزش هرمس این امکان را برای شما فراهم آورده است. اگر در پی کسب مدرک ICDL فوری در کوتاه ترین زمان هستید، اما آشنایی نسبی یا حتی هیچ گونه آشنایی با مهارت های هفتگانه ندارید، ما به شما پیشنهاد گذراندن دوره آموزشی مجازی و غیرحضوری icdl را می دهیم. شما عزیزان می توانید پس از مشاهده فیلم های آموزشی مربوطه، برای کسب مدرک icdl در این رشته در مدت زمان کم اقدام کنید.

مزایای مدرک icdl هرمس

آموزش icdl شامل ۷ مهارت است که جداگانه نیز قابل دریافت هستند

آموزش icdl و  مدرک icdl شامل 7 مهارت می باشد و نیاز نیست به صورت جداگانه مدرک هر کدام را دریافت کنید، اما ممکن است بخواهید صرفا یکی از 7 مهارت آی سی دی ال را داشته باشید. در زیر، لیست 4 مهارت که به طور مستقل گواهینامه دارند، معرفی شده اند.

۷ مهارت آموزش ICDL

آموزش مهارت های ۷ گانه، شامل ۷ مهارت اصلی می باشد که در آن، برنامه های کاربردی که در زیر به آن ها اشاره شده است، آموزش داده می شود. در صوتی که قبلا این دوره را گذرانده اید، فقط کافی است در آزمون آنلاین ICDL شرکت کنید! سپس، همان لحظه به صورت آنی مدرک ICDL را دریافت کنید.

مدیریت فناوری اطلاعات IT

آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات

Windows - ویندوز

آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها

Word - ورد آفیس

شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز

Excel - اکسل

شیوه کار با صفحه گسترده

Access - اکسس

شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها

PowerPoint - پاورپوینت

شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب

Internet - اینترنت

اطلاعات و ارتباطات

مراحل ثبت نام مدرک ICDL

شما می توانید در کمترین زمان هم دوره آموزشی را دریافت نمایید و هم در آزمون ICDL شرکت کنید. در هر زمان که آماده باشید به صورت آنلاین و در هر همان لحظه با موبایل یا کامپیوتر، آزمون را اجرا کنید و آنی مدرک icdl را در پروفایل خود دانلود کنید. ما هم بلافاصله مدرک icdl فیزیکی را آماده و به آدرس شما می فرستیم و در صورت لزوم، یک نامه رسمی به شرکت مورد نظر شما ارسال می کنیم.  

مرحله اول

انتخاب دوره آموزش و مدرک icdl پایان دوره

مرحله دوم

دریافت محتوای آموزش و سپس اجرای آزمون icdl آنلاین

تحویل پستی

محتوای آموزش و اصل مدرک به صورت پست پیشتاز در روز های کاری پس از ۲۴ ساعت الی ۲ روز کاری تحویل شما خواهد گردید.

مراحل ثبت نام مدرک ICDL

معرفی icdl (International Computer Driving License)

ICDL یک استاندارد جهانی در زمینه مهارت‌ های کامپیوتری پایه است که به افراد کمک می‌کند تا مهارت‌های اساسی مورد نیاز برای استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف را به دست آورند و مدرک icdl را در پایان دوره دریافت کنند. در این مقاله، به معرفی اصولی ICDL و تاثیر آن در توسعه مهارت‌های کامپیوتری در جامعه می‌پردازیم.

تاریخچه icdl :

ICDL ابتدا در دهه 1990 به عنوان “ECDL” (European Computer Driving License) در اروپا آغاز شد. این استاندارد به سرعت جلب توجه شرکت‌ها و افرادی که به دنبال بهبود مهارت‌های کامپیوتری بودند. در طی سال‌ها، ECDL به یک استاندارد جهانی به نام ICDL تغییر نام داد و در سراسر جهان شناخته شد.

اهمیت icdl :

ICDL به افراد امکان می‌دهد تا مهارت‌های مورد نیاز برای استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارها را بیاموزند. این مهارت‌ها شامل مواردی مانند کار با واژه‌پرداز، صفحه‌آرایی، مدیریت اسناد، مهارت‌های پایگاه داده، اصول امنیتی کامپیوتری، و مدیریت پروژه می‌شوند. ICDL به فرد اطمینان می‌دهد که می‌تواند به طور کامل از ابزارهای کامپیوتری برای کارهای روزمره و کاری بهره‌برداری کند.

آموزش ICDL :

آموزش ICDL به صورت آنلاین و از طریق مدارس و موسسات آموزشی مختلف ارائه می‌شود. افراد می‌توانند با شرکت در دوره‌های آموزشی ICDL مهارت‌های کامپیوتری خود را بهبود بخشند و به یک مدرک جهانی دست پیدا کنند که در بازار کار بسیار ارزشمند است.وب سایت اموزش هرمس در سال ۹۶ برای اولین بار بصورت انلاین این دوره را در اختیار عموم قرار داد و در کنار ان در ان زمان مدرک icdl نیز ارائه داد ، البته در ان زمان مدرک icdl هرمس انچنان اهمیت نداشت تاا این که با گذشت چند سال با توجه به لطف کاربران و ادارات موسسه هرمس جایگاه خود را در کنار موسسات حضوری نیز کسب کرد و توانس با فروش بیش از چندین هزار دوره بصورت انلاین جزو اویلن برندهای اموزش مجازی تخصصی icdl گردد و مدرک icdl هرمس در کشور عزیزمان یکی از معتبر ترین مدارک پایان دوره شناخته شود همچنین ازمون انلاین icdl هرمس تنها ازمونی است که کاربران در هر زمان از شبانه روز میتوانند در ازمون icdl شرکت کنند و مدرک معتبر icdl را بلافاصله پس از ازمون دریافت کنند .

نتیجه‌ این گفتار :

ICDL به عنوان یک استاندارد جهانی در زمینه مهارت‌های ۷ گانه رایانه ای پایه از اهمیت بسیاری برخوردار است. این استاندارد به کاربران کمک می‌کند تا مهارت‌های کامپیوتری اصلی را یاد بگیرند و از آنها در زندگی روزمره و محیط کار خود بهره‌برداری کنند. اگر به بهبود مهارت‌های کامپیوتری خود علاقه دارید،میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و مدرک icdl را فوری پس از ازمون انلاین دریافت کنید. جهت ثبت نام آموزش icdl همین حالا از این صفحه اقدام کنید. 

کدام مدرک icdl معتبر است؟

طبق بررسی های علمی و میدانی، موسسه و یا آموزشگاهی که آموزش icdl به همراه مدرک icdl ارائه می دهد باید در انتهای آموزش، از کاربر آزمون مربوط به دوره بگیردچه بصورت آنلاین و یا حضوری! شرکت در آزمون، لازمه دریافت مدرک icdl معتبر می باشد. پس به این نکته حتما دقت کنید.

درصورتی که سایت یا آموزشگاهی، بدون آزمون به شما پیشنهاد خرید مدرک icdl را بدهد باید به آن شک کنید. زیرا این کار خلاف سیستم آموزشی کشور بوده و خرید این مدرک بدون شرکت در کلاس از لحاظ قانونی فاقد اعتبار می باشد. آینده شغلی شما را به خطر می اندازد. {مجازات خرید مدرک}

شیوه ارسال نسخه فیزیکی مدرک ICDL فوری

کاربران با ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین مرکز آموزشی هرمس، می توانند بلافاصله پس از قبولی در آزمون، مدرک دیجیتال ICDL خود را دریافت کرده و در کمترین زمان پس از قبولی در آزمون، نسخه فیزیکی مدرک icdl خود را از طریق پست پیشتاز در تهران،اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، زاهدان، کرمانشاه، ارومیه، ساری، رشت، گرگان، شیراز، یزد، کرمان، بوشهر، کردستان، آبادان، ماهشهر، بیرجند، بجنورد، قزوین، کرج، زنجان، شهرکرد، بروجرد و سراسر کشور دریافت کنند.

 • مدت زمان ارسال پستی مدرک icdl به سراسر کشور

مدرک شما پس از قبولی در آزمون و صدور نسخه مجازی، ظرف مدت 48 ساعت به دست شما خواهد رسید. در سراسر کشور!

 • هزینه و قیمت مدرک icdl

آموزش مهارت های ۷ گانه کامپیوتر در آموزشگاه های مختلف با قیمت های مختلف برگزار می گردد. یکی از به صرفه ترین راه های شرکت در این کلاس، آموزش آنلاین icdl می باشد. شما با کمترین هزینه می توانید آموزش صفر تا صد icdl را از مجموعه هرمس دریافت کنید. نیاز به حضور در کلاس آنلاین یا حضوری نیست. با قیمت و هزینه منطقی در کلاس غیر حضوری شرکت کنید و مدرک خود را پس از قبولی دریافت کنید. قیمت مدرک آی سی دی ال در بخش بالاتر این صفحه قابل مشاهده است. 

دوره مجازی icdl

یکی از بهترین روش های آموزش Icdl و یادگیری سریع (در صورتی که امکان شرکت در دوره ی حضوری icdl برای شما مقدور نمی باشد، بهترین گزینه انتخاب دوره مجازی icdl خواهد بود. در هر زمان و مکان می توانید دوره آموزش icdl را به صورت آموزش تصویری ببینید. همان طور که گفتیم، این دوره و این مدرک icdl برای استخدام شما در شرکت مورد نظر، بسیار مهم است. اما توجه کنید که باید در بحث استخدام به مهارت هایی مانند شیوه صحبت در مصاحبه و طرز رفتار در جلسه مصاحبه کاری آشنا باشید.

مدرک icdl برای بانک

هرساله بانک ها برای استخدام افراد، لیست مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده استخدامی را اعلام می کنند. یکی از این مدارک، مدرک ICDL است. همانطور که در این مقاله خواندیم، دریافت مدرک icdl برای بانک و سایر ادارات دولتی نیازمند شرکت در آزمون پایان دوره و معتبر بودن آموزشگاه اعطا کننده می باشد. در لیست امور استخدامی، نام موسسات مورد تایید ذکر می گردد. این مدرک می بایست توسط یکی از مراکز دارای صلاحیت آموزش از سمت وزارت علوم، وزارت فرهنگ ارشاد، آموزش پرورش یا بنیاد icdl دریافت شده باشد تا مورد تایید بانک قرار بگیرد.

دریافت مدرک icdl رایگان

کاربران مرکز آموزش هرمس می توانند با معرفی وبسایت هرمس به 5 نفر از افراد علاقه مند به دوره آموزش هفت گانه و با شرکت در آزمون مربوطه، برای خود درخواست دریافت مدرک icdl رایگان را از موسسه هرمس داشته باشند. همچنین اینجا لیست آموزش های رایگان قرار گرفته است.

مدرک icdl
مدرک icdl

ما میدونیم چقدر این مدرک براتون مهمه!

فقط کافیه بخواهی و تصمیم بگیری تا مدرک ICDL رو داشته باشی. ما هم کنار تو هستیم. همین الان شروع کن!
icdl فوری
5/5 - (882 امتیاز)

پرس و پاسخ کاربران

 1. یوسف یعقوبی
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید میخاستم بپرسم که مدرک icdl شما (بدون سرتیفیکیت) برای مهاجرت هم مناسب هستش یا خیر ؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله قابل ترجمه می باشد

 2. زهرا رضائی
  پاسخ

  سلام با تشکر از شما
  برای استخدامی بیمارستان ها و مخصوصا تامین اجتماعی هم میشه استفاده بشه؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود عرض ادب بله مورد تایید می باشد

 3. سپهری
  پاسخ

  سلام سال گذشته دوره آفیس رو شرکت کردم آیا آلان نیاز که آموزش icdl رو بگیرم چون نیاز به مدرک icdl دارم لطفا راهنمایی کنید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود اگر از قبل دوره افیس رو طی کردید و درحال حاضر نیاز به مدرک icdl دارید میتونید گزینه نیاز به محتوای اموزش ندارم رو بزنید و تنها در ازمون انلاین فوری شرکت کنید و مدرک icdl را دریافت کنید.

 4. سعید
  پاسخ

  سلام میخواستم بدونم مدرک ICDL شما برای کانون وکلا مورد استفاده قرار گرفته و تایید شده؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله مدرک icdl برای کانون وکلا نیز مورد تایید می باشد

 5. آنا
  پاسخ

  سلام
  من مدرک icdl برای ارائه به کانون وکلا میخوام. چطور مطمئن بشم شما مجوز لازم برای صدور مدرک را دارید و مدرک صادره معتبر است؟
  ازمون انلاین به چه صورت برگزار میشود؟ ایا نیاز به اینترنت پرسرعت هست؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود مدارک ما دارای شماره مجوز رسمی و مورد تایید امور استخدامی کشور انتهای سایت مجوزات مشخصه همچنین هرساله برای کانون وکلا ثیت نامی داریم و با خیال راحت میتونید ارائه بدید.

 6. سجاد
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من میتونم هزینه ثبت نام و دریافت دوره و مدرک رو از طریق پتروکارت واریزکنم یا امکانش نیست؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله از قسمت تکمیل سفارش هم از طریق به پرداخت ملت و هم از طریق ثبت فیش واریزی بصورت کارت بکارت میتونید انجام بدید

 7. alireza_nabavi33
  پاسخ

  درود عرض ادب خدمت تیم خوب هرمس چندین سال از خدماتتون استفاده کردم میخواستم بدونم ایا برای دریافت مدرک icdl کد تخفیف فعال دارید یا خیر
  قبلا ازتون دوره های که گرفتم برای من کد تخفیف ارسال میشد ولی الان چیزی توی پروفایلم نیست میشه لطفا کد تخفیف همینجا برای من بزارید ؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بر شما تخفیفات اموزشگاه هرمس در کانالهای اطلاع رسانی اینستاگرام و تلگرام بروز رسانی مشود که ویژه ایام خاص می باشد.

 8. علی یاردوستی
  پاسخ

  سلام تشکر از مجموعه خوبتون من حدودا 5سال با شما اشنا شدم اما تا کنون نیاز به مدرک نداشتم میخوام بدونم که آیا الان برای بانک بهم گفتند مدرک icdl باید ارائه بدم مدرک که بخوام ثبت کنم قبلا ازتون دورشو گرفتم نیاز به دریافت مجدد خود دوره اموزش هم باید پرداختم کنم یا خیر ممنون میشم راهنمای کنید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود عرض ادب
   اگر از قبل دوره icdl خریداری کرده باشید این دوره در پروفایل شما قسمت دوره ها فعال خواهد بود و منقضی نخواهد شد . همچنین اپدیت های که قرار میگیره بصورت رایگان برای شما نیز فعال میشه. در رابطه با مدرک icdl هم میتونید فقط تیک گواهی نامه رو انتخاب و ثبت کنید و بعد از ازمون ۴گزینه ی هم مدرک دیجیتالو از سایت بصورت آنی دریافت کنید هم نسخه فیزیکی به ادرستون پست خواهد شد.

 9. مجتبی ف
  پاسخ

  سلام راجع هلال احمر چه مدرکتی میتونید ارائه دهید که من بتونم استخدام شوم.مدرک ایثار دارین

  • مرکز آموزش هرمس

   درود برای دوره های حلال احمر موسسه ما مجوز برگزاری یا صدور این نوع مهارتو نداره
   اما درصوت که تخصص های دیگه مربوط به ای تی یا دوره های دیگه بجز icdl نیز بخواهید داخل سایت از قسمت لیست دوره ها موجوده که شامل ۲۰۰ عنوان اموزش انلاین هستش

 10. رضا
  پاسخ

  سلام ممنون از مجموعه خوب هرمس مدرک icdl هرمس رو بعد آزمون گرفتم بصورت pdf میتونم از همین نسخه تا رسیدن اصل مدرک استفاده کنم؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله در کنار مدارک بارکد استعلام و امضای دیجیتال قرار گرفته که از نسخه دیجیتال بجای نسحه فیزیکی مدرک icdl میتوانید استفاده کنید تا اصل مدرک بدستتون برسه.

 11. رحیم سلطانی
  پاسخ

  سلام مدرک icdl رو میشه بدون ازمون گرفت ممنون میشم اطلاع بدید سریع نیاز دارم؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود میتوانید با بر داشتن گزینه محتوا و تنها ثبت نام در ازمون icdl در ازمون فوق شرکت کنید و مدرک icdl را پس از قبولی دریافت کنید

 12. سمیه
  پاسخ

  سلام خسته نباشید آیا این مدرک برای آموزش و پرورش هم اعتبار داره؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود مدرک icdl هرمس مورد تایید آموزش پرورش نیز میباشد.

 13. نسرین
  پاسخ

  سلام این گواهینامه مهارت هفت گانه که گرفته بشه آیا نیاز به تمدید هم داره بعد چندسال؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   مدرک icdl هرمس تاریخ انقضا نداره اما معمولا ادارات استخدامی حد اقل مدارک که در بازه زمانی ۳ سال به قبل است رو الزام به تمدید میکنند

 14. سپیده رضایی
  پاسخ

  سلام وقت بخیر آیا مدرک icdl شما برای شرکت های هواپیمایی معتبر و قابل استعلام؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله مورد تایید و قابل استعلام‌ می باشد‌

 15. حسین رنجبر
  پاسخ

  سلام ممنون از وب سایت هرمس .خواستم اینجا نظرخودمو راجب خدماتتون اعلام کنم محتوای آموزش شما عالی بود همچنین پشتیبانی سریع شما که تونستم در سریعترین زمان ممکن مدرک icdl رو ازتون بگیرم. یک سوال هم میخوام بپرسم من دومین ازمونو قبول شدم ایا اگر بخوام نمره بالاتری بگیرم میتونم ازمون سوم رو هم انجام بدم یا کفایت میکنه؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود ممنون از شما
   نیاز نیست مجدد ازمون بدید نمره قبولی کفایت میکنه

 16. Ali
  پاسخ

  سلام چطور میشه میتونم سریع مدرک icdl بگیرم

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بعد ثیت نام بلافاصله پس از آزمون انلاین مدرک فوری icdl بصورت دیجیتال(PDF) واستون صادر میشه و نسخه فیزیکی پیشتاز میشه به آدرستون

 17. سپهر موسوی
  پاسخ

  سلام من میخوام مدرک icdl ثبت نام کنم قبلش میخوان بدونم که ایا بعد ثبت نام پکیج آموزش icdl رو واسمون پست میکنید یا قابل دانلود ممنون میشم پاسخ بدید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود محتوای آموزش ICDL پس از ثبت نام در دوره بلافاصله در پروفایل شما فعال میگردد و قابل دانلود بوده

 18. مبینا
  پاسخ

  سلام مدرک icdl برای آموزش پرورش هم مورد تایید است یا خیر و چطور قابل استعلامه

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله مدرک icdl هرمس برای ادارات دولتی استخدامی قابل ارائس
   جهت استعلام مدرک icdl کافیه بارکدqrcode کنار مدرک رو اسکن کنید بصورت اتوماتیک تایید دیجیتال رو از سامانه میتونید مشاهده کنید

 19. سید رسول امینی
  پاسخ

  سلام
  از مجموعه خوب هرمس تشکر میکنم من اموزش icdl رو خریداری کردم و مدرک icdl رو هم با نمره 85 قبول شدم از اینجا بخار زحمات و پشتیبانی قویتون خواستم نظرمو برای دیگران به اشتراک بزارم هم در وقت و هزینم صرفه جویی شد و هم مدرک معتبر icdl رو دریافت کردم و برای بانک مورد تایید قرار گرفت

  • مرکز آموزش هرمس

   درود ممنون از شما بابت نظر دهی

 20. راضیه
  پاسخ

  سلام مدرک icdl معتبر میخوام آیا طبق چیزی که در ویدیو اموزشتون دیدم همون لحظه مدرکی که بعد از ازمون صادر مشه هم قابل ارائه هستش؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله از مدرک icdl دیجیتال هم میتونوانید برای ادارات استخدامی استفاده کنید

 21. رضا رویگران
  پاسخ

  سلام طریق استعلام مدرک icdl به چه شکله ممنون میشم راهنمتی کنیو

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   جهت استعلام مدرک icdl در کنار مدرک qrcode فوق را اسکن کنید ، بصورت خودکار از طریق شناسایی بارکد اختصاصی وارد سامانه میگردد و تاییده دیجیتال مدرک بصورت خود کار با تمامی مشخصات برای شما قابل مشاهده می باشد

 22. سعید خاکسار
  پاسخ

  سلام وقت بخیر مدرک icdl هرمس قابل ترجمه نیز می باشد یا خیر؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   بله مدرک icdl هرمس قابل ترجمه بوده و همچنین میتوانید مدرک بین المللی icdl نیز در هنگام ثبت نام icdl را انتخاب کنید

 23. سپهر رحیمی
  پاسخ

  سلام مدرک icdl رایگان هم دارید؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   خیر مدرک icdl رایگان معتبر هیچ موسسه معتبری بهتون نمیده جز اینکه قیمتش روی پکیجش باشه

 24. علی
  پاسخ

  سلام با ثبت نام 3دوره میتونیم ازمون بدیم وایمکه اگر قبول نشیم باید دوباره ثبت نام کنیم

  • مرکز آموزش هرمس

   درود بله
   خیر هزینه مجدد نداره ازمون درصورت قبول نشدن در ۳بار ازمون ۷ روز بعد مجدد فعال میگردد

 25. سمانه
  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من با چندین اموزشگاه دیگه تماس گرفتم یکشون میگه ما فنی حرفه ای و معتبره مدرکمون و ۱هفته ی بهت فنی حرفه ای میدیم و میگه آموزشگاهی اعتبار نداره فقط مدرک Icdl فنی حرفه ای معتبره و از اموشگاه ها نباید بگیرید من هماینجا کامنت میزارم که جواب شمارو بدونم هم سایت *** ممنون میشم که راهنمای کنید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   در پاسخ سوال اول باید خدمتتون عرض کنم مدرک ICDL اگر از خود سازمان فنی حرفه ای باشه و از خود فنی حرفه ای استعلام بشه خوب مشخص معتبره اما فنی حرفه ای خدودا دوماه زمان میبره و ازموناشون حضوریه غیر از اون باشه مراکز ازاد فنی حرفه ای طبق ایین نامه سازمان فقط مجاز به ارائه مدرک حضور در دوره هستند
   سوال دومتونم مشخصه مدارکی مورد تایید ادارات استخدامی کشوره که مورد تایید امور استخدامی باشه که مدرک خود سازمان فنی حرفه ای هم یکیشونه و مدارکی هم که از مجتمع فنی تهران یا بنیاد ICDL و یا لیست امور استخدامی که اولویت اول داره قابل ارائس جز مدارکی که بدون ازمون خیلی موسسات ارائه میدند که خلاف قانونه و صد درصد استعلام و مشخص میشه که مدرک شخص اعتبار داره یا خیر.

 26. رضا
  پاسخ

  سلام ایا مدرک icdl شما برای بانک ملت مورد تایید است؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درو عرض ادب بله هم نسخه دیجیتال مدرک icdl و هم نسخه فیزیکی مورد تایید می باشد.

 27. راحله احمدی
  پاسخ

  سلام و عرض ادب
  ممنونم از سایت خوبتون
  من دیروز مدرک icdl نسخه ی که بعد ازمون همون لحظه بهم داد رو پرینت کردم برای بانک ملت ارائه دادم و تایید کردن اما میخوام بدونم مدرک که باید فیزیکی ارسال بشه کیی بدستم میرسه
  ممنون از شما

  • مرکز آموزش هرمس

   درود پس از آزمون و قبولی ۲۴ ساعت بعد بدای شما اخذ گردیده و پست پیشتازه شده است

 28. رضا عباس زاده
  پاسخ

  سلام میخواستم بدون تفاوت مدرک icdl که سایت های که زیر نظر فنی حرفه ای هستند با مدرک این سایت چیه و آیا میتونید مدرک فنی حرفه ای رو 3روزه بهم بدید چون برای آموزش پرورش باید تا 3روز دیگه تحویل بدم

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   مدرک فنی حرفه ای رو تنها سازمان فنی حرفه ای صادر میکنه و از پرتالش قابل استعلام اما متاسفانه بسیاری از مراکز ازاد فنی حرفه ای مدرکی که خودشون با مجوز فعالیت فنی حرفه ای هست رو اخذ میکنند و به اسم مدرک معتبر فنی حرفه ای به کار میدند درصورتی که طبق ماده ایین نامه فنی حرفه ای صدور هرگونه گواهینامه پایان دوره که ازمونش توسط اموزشگاه ازاد فنی حرفه ای اخذ بشه خلاف قوانین فنی حرفه ای میباشد و در کل از اعتبار خارجه
   پس اینکه فکر کنید از نظر اعتبار فرقی دارند فاقد اعتباره جز اینکه از خود سازمان فنی حرفه ای باشه

   مدارک خود موسسه هرمس با ۷ سال تجربه فعالیت و شناخته شده در کشور مورد تایید ادارات استخدامی کشور بوده و شما بلافاصله بعد آزمون که حتی زمانش به عهده خود شماس میتوانید در هرزمان مدرک icdl خودتونو دریافت کنید

 29. حمیدرضا
  پاسخ

  سلام من حدود 4 سال پیش دوره رویت از سایت شما گرفتم و رضایت داشتم گواهینامشم سال گذشته گرفتم الان برای استخدامی در پتروشیمی مدرک icdl نیاز دارم و قبل از ثبت نام خواستم بدونم آیا دورشم بعد ثبت باید مثل قبل بصورت پکیج سی دی دریافت کنیم یا خیر و اینکه چه زمانی میتونم آزمونو بدم چون تایمم کمه و دیر بهم اعلام شده. ممنون میشم راهنمای کنید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   پیکج اموزش بلافاصله پس از ثبت نام برای شما در پروفایل کاربی ایجاد میگردد و قابل دانلود و دسترسی همیشه خواهید داشت.در سال های گذشته بثورت پکیج دی وی دی ارسال میشد که تایم دریافت زمان بر بود اما هم اکنون دوسالی است که بصورت آنی قابل دانلود
   در رابطه با آزمون icdl پس از ثیت نام در دوره لینک آزمون نیز فعال میگردد و هر زمان بخواهید میتوانید در آزمون شرکت کنید و بلافاصله پس از اینکه قبولی بگیرید مدرک icdl فوری بصورت pdf قابل دریافت و فیزیکی نیز پست پیشتاز میشه

 30. ریحانه علوی
  پاسخ

  سلام ممنون از توضیحات خوبتون سوالی که میخوام بپرسم آیا مدرک حضور در دوره هم برای استخدامی های دولتی قبول میکنند یا خیر همچنین مدرک شما فنی حرفه ای هست یا خیر و اگر هست خودت ن میدید یا باید از خود سازمان بگیریم

  • مرکز آموزش هرمس

   درود عرض ادب
   خیر مدارک حضور در دوره بدون آزمون و نمره صادر میشه و اعتبار استخدامی نداره
   مدارک ما فنی حرفه ای نمیباشد و تنها مدارک سازمان فنی حرفه ای با استعلام از پرتال فنی حرفه ای انجام میشه
   درصورتی که نیاز به مدرک فنی حرفه ای داشته باشید باید اموزشگاه های مجاز فنی حرفه ای اقدام کنید و در ازمون سازمان بصورت حضوری شرکت کنید و حدود ۲ماه زمان میبره
   همچنین طبق ماده ۳۸ آیین نامه فنی حرفه ی انجام آزمون پایان دوره کاراموزان و صدور گواهینامه مهارت به عهده سازمان است با این حساب مراکز ازاد فنی حرفه ای فقط مجاز به صدور گواهینامه حضور در دوره میباشد و مدارک مهارتی که مستقیم توسط خود اموزشگاه با سربرگ مدرک مهارت پایان دوره صادر میشه فاقد اعتبار از نظر سامان فنی حرفه ای است

 31. عرفان مصیب
  پاسخ

  سلام آیا بعد از ثبت نام مدرک icdl دیجیتال قابل استفاده برای آموزش پرورش است؟یا باید حتما فیزیکی بدستمون بریه

  • مرکز آموزش هرمس

   درود . بله شما پس از قبولی در آزمون، نتیجه آزمون مدرک icdl را میتوانید مشاهده کنید و گواهینانه دیجیتال نیز قابل استفاده و قابل استعلام انلاین خواهد بود. نسخه فیزیکی نیز برای شما ارسال میگردد

 32. میلاد
  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  یه سوال داشتم
  منظور شما از مدرک معتبر،قابل استعلام بودن اونه دیگه؟
  پس مدرکی که مثلا مکتب خونه صادرر میکنه و قابل استعلامه،معتبره؟
  ینی قابل ترجمه س؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   مدرک معتبر به مدرکی گفته میشه که شماره مجوز رسمی و تاییده داشته باشه از مراجع قانونی کشور
   اگر نه خیلی از سایتها مدرک ارائه میدند با استعلام از سایتشون ولی تنها یک برگه بدون بدون شماره مجوز هستش حتی خسلی ها به صورت فروش مدرک با استعلام اینکارو میکنند که از لحاظ قانونی هم مشکل داره

 33. جواد
  پاسخ

  سلام
  دو هفته از تاریخ قبولیم و مدرک دیجیتال ام میگذره ولی اصلش هنوز به دستم نرسیده کسی پاسخگو هم نیست

  • مرکز آموزش هرمس

   درود عرض ادب
   کد رهگیری برا شما ایمیل شده برسی کنید لطفا و یا کد رهگیری پیشتاز شما ۱۰۴۲۷۰۲۰۷۸۰۰۱۷۳۹۶۰۰۰۸۱۱۴
   برسی کنید از سمت وب سایت پست پیشتاز
   مشکلی بود تلفنی تماس بگیرید

 34. محمدرضا سمیعی
  پاسخ

  درود
  من میخوام در مجموعه مرتبط با شرکت نفت استخدام بشم، یکی از دوستان که کارمندان اونجاست بهم گفت مدرک ICDL کتبی ببرم تا سریعتر کارم راه بیوفته، خواستم ببینم مدت زمان گرفتن مدرک چقدره؟ ممنون

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   شما میتوانیم پس از ثبت نام در دوره از قسمت پروفایل کاربری قسمت آزمون ها در هرتایم که نیاز داشتید آزمون خودتونو فعال کنید و بالافاصله پس از قبولی در آزمون سایت مدرک دیجتال برای شما فعال میگردد
   مدرک فیزیکی هم بصورت پیشتاز دوروز کاری دستتونه

 35. عرفان محمدپناه
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر بنده آزمون رو دادم قبول شدم فایل رو هم دانلود کردم
  جسارتا مدرک فیزیکی کی بدستم میرسه؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود وقت بخیر
   مدرک دیجیتال بلافاصله پس از آزمون قبولی در پروفایلتون قابل رویت و فیزیکی هم در همان روز درصورتی که تا قبل از ساعت ۱۲ آزمون داده باشید پست پیشتاز میشه و پس از ساعت ۱۲ اگر آزمون داده باشید فردای روز بعد ارسال میشه

 36. فاطمه دشت یار
  پاسخ

  سلام. فایل ها دانلود نمیشه،
  عجله دارم، لطفا راهنمایی کنید

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   در بعضی از مرورگر ها باید بر روی لینک دانلود کلیک راست کنید و save as Link را انتخاب کنید و یا لینک را در نرم افزار های دانلود مانند دانلود منیجر بدلیل بالا بودن حجم این دوره دانلود کنید
   جهت بهبود در روند و سرعت دانلود لطفا بصورت تک تک هر فایل را با نرم افزار دانلود منیجر دانلود کنید

 37. سامان
  پاسخ

  سلام من میخوام مدرک icdl معتبر بگیرم. آیا مدرک شما معتبر و قابل استعلام هست؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود عرض ادب بله معتبر و قابل استعلام می باشد

 38. مجتبی پنابادی
  پاسخ

  سلام و عرض ادب خواستم از موسسه خوب هرمس تشکر کنم . محتوای آموزش بسیار عالی و کامل بود و فکر نمیکردم بتونم راضی بشم از شما چون واقعا جاهی زیادی رفتم و محتوای که نیاز داشتم به اون شکلی که میخواستم نبود
  همچنین گواهی پایان دوره شمارو پس از آزمون دریافت کردم و در آزمون استخدامی قبول شدم و جا داشت اینجا هم برای کاربران دیگه نظرو قرار بدم و هم تشکر کنم ممنون از شما

 39. رزا
  پاسخ

  سلام‌ وقت بخیر
  ممنون از توضیحات خوبتون
  مدرک شما آموزشگاه شما با استعلام‌کتبی هست یا خیر؟

  • مرکز آموزش هرمس

   درود
   استعلام مدارک از طریق بارکد کنار گواهی قابل رویت میباشد درصورتی که سازمانی استعلام کتبی نیز درخواست کند پاسخ استعلام ارائه میگردد

 40. سحر
  پاسخ

  سلام از روی این مدرک میشه وام فنی حرفه ای گرفت

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   درصورت نیاز بانک به گواهینامه مهارتی جهت درخواست وام میتونید استفاده کنید اما مدرک فنی حرفه ای نیست

 41. نسیم شاهین
  پاسخ

  سلام تشکر میکنم از سایت خوبتون هم آموزش کامل بود و هم مدرک icdl شمارو برای بانک ملت ارائه دادم و استخدام شدم خیلی خیلی ازتون ممنونم

 42. d
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ، امتحان آنلاینتون بصورت عملیه یا تئوری ؟

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   آزمونها بصورت ۴ گزینه ی می باشد

 43. لیلی
  پاسخ

  سلام من هرچه زودتر میخام مدرک بگیرم باید چیکار کنم ؟ چ مدت بهم مدرک داده میشود ؟

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   اگر دوره قبلا طی کردید بعد از ثبت نام بلافاصله ازمون ها فعال میشه داخل پروفایل کاربری هر تایمی دوست داشتید میتونید شرکت در ازمون رو بزنید و ازمون بدید بلافاصله بعد ازمون مدرک icdl دیجیتال برای شما قابل مشاهده میگردد و مدرک فیزیکی هم برای شما اخذ و پست پیشتاز میگردد. سوالی داشتید میتوانید با شماره های پشتیبانی در تماس باشید.

  • ایمان اشتری

   بهترین هستین ممنونم تو کوتاه ترین زمان تونستم مدرکمو بگیرم

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود عرض ادب ممنون از شما درخدمتتون هستیم

 44. مجید
  پاسخ

  با سلام اگه بخاهیم مدر icdl بگیریم چه مدت طول میکشه

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   پس از شرکت در ازمون انلاین که با کامپیوتر یا مبایل میتونید بلافاصله ختی پس از ثبت نام انجام بدید مدرک دیجتیال رو دریافت و دانلود کنید و فیزیکی هم کمتر از ۴۸ ساعت دستتون میرسه توسط تیپاکس یا پیشتاز

 45. محمد فرقانی
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من برای مهاجرت به آلمان می خواهم مدرک بین المللی icdl و برنامه نویسی پایتون و جاوا رو بگیرم میخواستم بدونم مدارک بین المللی شما مورد تایید کشور المان هست یا خیر و اینکه چرا مبلغ آموزش و مدرکی که صادر می کنید با آموزش و مدرک مجتمع فنی تهران متفاوته

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود وقت بخیر
   بله مدارک بین المللی از نمایندگی های خارج از کشور بوده و قابل استعلام و مورد تایید سفارت و امور خارجه میباشد. جهت مشاوره بهتر میتوانید با شماره های تماس با ما تماس حاصل فرمایید

 46. ستایش
  پاسخ

  سلام ایا مدرک شما قابل ترجمه و ارائه به شرکت های خارجی هست؟

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   مدارک داخلی موسسه قابل ترجمه میباشد مدارک بین المللی نیاز به ترجمه ندارند

 47. رحمان حبیبی
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر
  بعد از ثبت نام دوره محتوا آموزش icdl ارسال میشه واسمون یا دانلودیه
  همچنین ازمون به چه نحوی برگزار میشه

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   بلافاصله بعد ثبت نام محتوای اموزش icdl قابل دانلود خواهد بود
   لینک آزمون نیز بعد ثبت نام در پروفایل شما قسمت آزمونها فعال میشه پ هرتایمی آماده باشید میتوانید در ازمون icdl شرکت کنید
   تعداد دفعات مجاز اجرای ازمون ۳مرتبه می باشد

 48. Reza
  پاسخ

  با سلام
  وقت بخیر
  مدرک موسسه شما برای وزرات جهاد کشاورزی مورد تایید هست؟
  ممنون

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود مورد تایید می باشد

 49. *_*
  پاسخ

  باسلام
  میخواستم بدونم شما برای اموزش دوره های حضوری هم دارید ؟

  • آموزش مجازی

   درود بله

 50. فهیمه
  پاسخ

  سلام ایا مدرک جهاد دانشگاهی قبول برا آموزش و پرورش

  • آموزش مجازی

   درود
   بله تمامی مدارک که مستقیم از مراکز شناخته شده ارائه میشه و از سایت مرجعش مستقیم استعلام میشه
   مثل فنی حرفه ای، جهاد دانشگاهی، وزارت علوم، فرهنگو ارشاد، بنیاد ای سی دی ال و لیست امور استخدامی مورد تایید میباشند
   *توجه کنید * مدارک فنی حرفه ای حتما باید از خود سازمان فنی حرفه ا ی استعلام بشه مراکزی که مدرک از موسسه خودشون ارائه میکنند به اسم مدرک مهارت آموزش مدرک مورد تایید فنی حرفه ای نمیباشد و خلاف قوانین فنی حرفه ای بوره حتی شماره مجوز هم داشته باشه، مراکز ازاد فنی حرفه ای تنها مجاز به ارائه مدرک حضور در دوره میباشند طبق بند ۳۸ ایین نامه فنی حرفه ای، پس مدرک مهارت پایان دوره آموزش رو فقط خود سازمان فنی حرفه ای باید ازمون بدید و از پرتال سازمان استعلام میشه.
   همچنین نماد اعتماد نیز دلیل اعتبار مدرک نیست و نماد اطمینان فقط حویت کسب و کار رو تایید میکنه
   باز هم جهت اطمینان بیشتر بهتره با مرجع اصلی تماس بگیرید.
   موفق باشید

  • جلال

   سلام من اگه بخوام بدون پکیج آزمون بدم و مدرک رو بگیرم میشه و اینکه چقدر طول می‌کشه .
   آزمون بدون پکیج آنلاین هست یا حضوری؟
   و لطفا آدرس شعبه خودتون رو در مشهد بگید ممنون

  • آموزش مجازی

   درود
   بله
   بعد از ثبتنام لینک آزمون فعال میگردد ۳مرتبه مجاز به آزمون هستید به همراه ومیتوانید در هر زمان ازمون را اجرا و انجام دهید پس از قبولی مدرک دیجیتال icdl فورا قابل مشاهده می باشد
   ادرس در مشهد موجود نیست از قسمت تماس با ما ادرس ها مشخصه
   تفاوتی نداره در چه استانی باشید واستون پیشتاز میشه

 51. آموزش مجازی
  پاسخ

  سلام یک سایت مشابه مدرک فنی حرفه ای میده ۲روزه آیا مدرک شما هم فنی حرفه ای هست؟
  تفاوتش چیه در قیمت ممنون میشم کمی سر درگم شدم در این باره

  • آموزش مجازی

   درود
   فنی حرفه ی حد اقل ۲ماه زمان میبره مدرک بگیرید با قبولی در ازمونش
   هزینشم ۲۶۰ت نیست
   مراکزی که میگند مدرک فنی حرفه ای با ۲۰۰ت میدند بالا هم قید شده این مدارک از موسسه خودشونه که با بک گراند فنی حرفه ای و از پرتال سازمان فنی حرفه ی قابل استعلام نداره همچنین با تماس با سازمان فنی حرفه ا ی متوجه خواهید شد هیچ مرکز ازاد فنی حرفه ای نمیتونه مدرک پایان دوره مهارت بده و خلاف قوانین فنی حرفه ای می باشد.تنها مجاز به ارائه مدرک حضور در هستند بدون ازمون و بدون نمره.از ائین نامه فنی حرفه ای میتونید نمونه مدرک که مجاز هستند ارائه بدند ببینید.
   مدرک فنی حرفه ای تنها باید ازمون در خود سازمان گرفته شده باشه و در پرتال فنی حرفهی اون مدرک قابل استعلام باشه

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   موسسات ازاد مجاز فنی و حرفه ای مجاز به معرفی افراد به سازمان جهت ازمون و دریافت مدرک سازمان فنی حرفه ای هستند و طبق ایین نامه سازمان ماده 38 مجاز به اراه مدرک مهارت پایان دوره نخواهند بود البته اگر ایین نامه تا بحال تغییر نکرده باشه اما در هر صورت برای دریافت مدرک خود سازمان ازمون رو در سازمان فنی حرفه ای برگزار میشه و استعلام از خود پرتال فنی و حرفه ای باید انجام بشه.

 52. soil
  پاسخ

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  دورو ثبت نام کردم و ازمون انجام شد .
  اسکنشو واسم همکارانتون امروز ارسال کردن الان محل فوق استعلام کرد و تایید شد
  ایا مدرک رو برا اداره دیگه میشه ببرم و ایا تاریخ انقضا داره ممنون میشم پاسخ بدید

  • آموزش مجازی

   درود
   بله فرقی نداره کلا مدارک فوق دارای شماره استعلام و مورد تایید در کل کشور میباشد
   خیر تاریخ انقضا ندارند ولی چون icdl یک دوره ی هستش که هر چند سال یکبار ابدیت میشه معمولا ادارات مدارک بروز با تاریخ رو درخواتس میکنند

 53. بهزاد مومنی
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من میخوام دوررو شرکت کنم مدرک icdl هم بگیرم
  ایا پکیج شما شما شامل ۷مهارت هست یا خیر
  همچنین میگند مثل قبل دیگه درجه ۱ و ۲ نیست و یک مدرک شده ایا به همین شکله؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله ۷ مهارت رو شامل میشه
   همچنین دیگه مثل قبل درجه ۱ و ۲ نیست و داخل یک مدرک کلی ۱۳۰ساعت استاندارد قید میشه کمتر یا بشتر استاندارد نیست و موسساتی که بالای ۱۳۰ساعت یا کمتر ۷ مهارت رو ارائه میدند استاندارد نیست برای ادارات

  • رضا شجاع

   سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم من برا استخدامی بانک ملت ثبت نام کردم آیا مدرکی که شما ارائه میدید توسط بانک ملت مورد قبول هست؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله صد درصد مورد تایید کلیه بانکها میباشد
   از هر موسسه ی که مدرک پایان دوره ی بگیرید که یا در لیست امور استخدامی یا از بنیاد ای سی دی ال و یا داخل مدرک دارای شماره مجوز مربوطه باشد مورد تایید
   مدرک فنی حرفه ای نیز تنها از خود سازمان فنی حرفه ای باشه و از پرتالش استعلامش بشه معتبر مراکز ازاد طبق بند ۳۸ ایین نامه فنی حرفه ای نمیتونند مدرک مهارت آموزش بدند

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود بله مورد تایید خواهد بود

 54. بهنام خسروی
  پاسخ

  سلام و تشکر ممنون از شما دیروز مدرک icdl بدستم رسید استعلام مدرکمو انلاین از چه طریق بگیرم ؟

  • آموزش مجازی

   درود
   از منو سای وارد قسمت استعلام بشید سپس شماره سریال مدرکتون و کد ملی مربوط به مدرک رو وارد و استعلام کنید

 55. موسسه علم گستر آیریک
  پاسخ

  درود
  خواهش میکنم
  لطفا از نام بردن مراکز دیگر خود داری کنید
  اگر بشما گفتند مدرک داخلیشون که از موسسشونه مورد تایید ادارت هستش اگر داخل مدرک شماره مجوز قید بشه یا در لیست اموراستخدامی باشند معتبر اگر نباشه اعتباری نداره معمولا ،همچنین مراکز خصوصی و ازاد فنی حرفه ی مجاز به ارائه مدارک حضور دردوره هستن از موسسه خودشو،نه پایان دوره در این صورت باید ازمون در خود فنی حرفه ی بدید و از خود فنی حرفه ی مستقیم مدرک استعلام بشه برای دریافت مدرک فنی حرفه ی مراکز ازاد فنی حرفه ی فقط میتونند اموزش های مربوطو در اموزشگاه انجام بدند و برای ازمون و دریافت مدرک اصلی فنی حرفه ی شما معرفی به ساطمان فنی حرفه ی میشید جهت ازمون نهای و مدرکش حدودا بیش از 10 روز از طریق پست بدستتون میریه
  مدرک خود موسسه * مدرک اصلیه فنی حرفه ی نیست
  حالا چرا اینو توضیح ندادند و یا نمونشو نزاشتند اطلاعی ندارم

  موفق باشید

  • آرش اسماعیلی

   من به خاطر همین توضیح از عصرنحبگان میگیرم

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود
   دوست عزیز کلیه کامنت ها جهت نظر دهی قرار میگیره و قابل پاکشدن نیست
   شما
   نظرات دیگران محترمه
   همچنین شما متخصص سئو هم باشید باز ربطی نداره که دیگران نظرشون چیه البته با مواردی که اینجانب پیدا کردم عصر نخبگان مدارک خود موسسش بدون شماره مجوز هست و با یک تماس تلفنی به شما قول صد درصد نمیدند که مدارکش خود موسسشون مورد تایید باشه یا نباشه همچنین مورد دیگه اینه که مجدد اگر باهاشون تماس بگیرید قبل خرید دوره و ازمونشون به شما نمونه مدرک موسسه نمیدند اگر نمونشو بهتون دادند همینجا کامنت کنید

 56. Monir torabi
  پاسخ

  وقت بخیر
  مدرک icdl شما برای شرکت نفت و گاز معتبر هست یا خیر همچنین میتونم بدون خود پکیج ازمون انجام بدم و دریافت کنم ؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله از همین صفحه گزینه نیاز به پکیج اموزش ندارم رو انتخاب کنید سپس ثبتو تکمیل کنید لینک ازمون براتون فعال میشه

  • 1293309311

   سلام خسته نباشید ببخشید این مدرک سازمان جهاد دانشگاهی قبول داره برای کانون وکیل میخوان

  • آموزش مجازی

   درود
   بله مورد تایید

 57. حیدر علی علیان
  پاسخ

  سلام وقت بخیر اگر بخوام بدون دریافت پکیج اموزش مدرک رو بگیرم و ازمون بدم امکانش هست یا خیر؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله قسمت پرسشو پاسخو مطالعه کنید کاملا مشخصه

 58. yalda hamaidi
  پاسخ

  با سلام قبلا مدرک از ……… برای پسرم گفتن از فنی حرفه ی ولی چون سریع میخواستم از خودشون رو سریع بهم دادن اما چون از خود فنی حرفه ای استعلام نمی شد تایید نکردن از سمت ادارشون ایا اگر ازمون شمارو قبول بشه مدرکتونو بگیرم مورد قبول اموزش پرورش و یا کلا اداره های دولتی هست یا خیر؟

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود بله مورد تایید خواهد بود
   راجب به سوال اول در صورتی که از موسسات ازاد فنی حرفه ای مدرک خواستید بگیرید مسلما باید شمارو به سازمان معرفی کنند برای ازمون و نهایتا 1 الی 2ماه پس از قبولی مدرک خود سازمان دراختیارتون میگیره که بااید از پرتال فنی و حرفه ای قابل استعلام باشه
   موسسات ازاد فنی حرفه ای بر اسا ایین نامه خود سازمان مجاز به ارائه مدرک حضور در دوره هستند که باز برای اطمینان بیشتر یا قوانین بروز با خود سازمان فنی حرفه ای تماس بگیرید.

 59. حسین یاحی
  پاسخ

  سلام خواستم تشکر کنم از شما ازمونو قبول شدم و اسکن مدرک icdl رو تحویل دادم برای دفاتر قضایی مورد تایید قرار گرفت فقط میخواستم بدونم تا چندوز دیگه اصلش بدستم‌میرسه

  • آموزش مجازی

   درود
   ۲روز الی ۳روز

 60. زهرا سادات امیری
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر ازمون انجام شد و نمره قبولی دریافت کردم امروز آیا تا فردا بدستم میرسه مدرو icdl ؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله بعد از آزمون icdl ۲۴ ساعت بعد دریافت میکنید

 61. حمید پناهی
  پاسخ

  سلام تشکر از سایت خوبتون مدرک شمارو دریافت کردم مورد تایید بانک قرار گرفت فقط استعلام کتبی هم خواستند ایا برای شما نامه میزنند؟

  • آموزش مجازی

   درود
   بله درصورت استعلام کتبی نیز پایخ استعلام کتبی ارسال میگردد برای ارگان فوق

  • Amirreza

   سلام آیا مدرک icdl هرمس برای بانک نیز مورد ارائه میباشد؟

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود بله برای مدرک icdl مورد تایید بانک و کلیه ادارات استخدامی می باشد

  • سحر زمانی

   سلام ممنون از مجموعه خوبتون. من 1ماه پیش مدرک icdl رو آزمون دادم و هم مدرک icdl دیجیتال و هم مدرک فیزیکی دستم رسید.سواای که دارم آیا مدارک دیجیتال مادالعمر در پنا ما خواهد ماند و استعدام مدرک فیزیکی چند سال قابل قبول میباشد .ممنون از سایت خوب هرمس

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود وقت بخیر مدرک icdl چه دیجیتال و چه فیزیکی تاریخ انتقضا ندارند اما مسلما بعد از چند سال با ابدیت و تغییر ورژن ادارات دولتی و یا استخدامی مدرک ICDL به روز از شما میخواند و معمولا ۳الی ۴سال یکبار باید ابدیت بشید.اما مدرکم دیجیتال اعتبار مدرک فیزیکو داره

  • محمودی

   سلام از روی مدرک میشه وام گرفت

  • موسسه علم گستر آیریک

   درود مورد تایید بانک نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید